Koka logi

DÖPFNER koka logi, tie ir jaunas paaudzes koka logi ar augstas klases funkcionalitāti, siltuma un skaņas izolāciju, īpaši izturīgi pret agresīvo apkārtējās vides ietekmi. Tas ir ilgmūžīgs, dabai un veselībai nekaitīgs produkts. Koka logu konstrukciju uzbūvē par pamatu ir ņemti Vācijā izstrādāti logu būvniecības pamatprincipi un Vācijas logu būvniecības standarti. Döpfner koka logi ir ar veramu un uz iekšpusi atgāžamu vērtni ar 2 vai 3 stiklu siltuma izolējošām paketēm. Lai būtiski uzlabotu logu tehniskos ekspluatācijas rādītājus Döpfner rūpnīcā tika izstrādāta īpaša logu ražošanas tehnoloģija, kura tapa apvienojot ražotāja ilggadējo pieredzi, inovatīvas izejmateriālu tehnoloģijas, dažādu sfēru zinātniski pētniecisko institūtu izmeklējums un izejmateriālu ražotāju jaunatklājumus logu uzbūves jomā. Tika konstruktīvi izmainīta loga profila forma, pielietoti patentētie Döpfner izgudrojumi, ieviesti ražošanā inovatīvu tehnoloģiju izejmateriāli un koksnes pārklājumi, izveidota vienota Döpfner logu sistēma, kurai ir pakļauta visa logu konstrukciju ražošana.

Döpfner logu sistēmā ir četru stilu koka logi: Standard, Stil 1, Stil 2, Classic.

Koka logi StandardKoka logi Stil 1Koka logi Stil 2Koka logi Classic

Tipiskas Döpfner logu atšķirības:
  • Loga profils – modernizēts, ārējās koka profila detaļas bez saaudzējumiem.
  • Īpaši izturīgs krāsojums Ligno Garant - jaunākais izgudrojumus koksnes pārklājuma materiālu ražošanā un to uzklāšanas tehnoloģijā. Pārklājums īpaši noturīgs pret agresīvās vides ietekmi, nemaina toni, nelobās, izturīgs pret viegliem mehāniskiem bojājumiem. Dabai un veselībai nekaitīgs materiāls.
  • Neredzamā furnitūra – patentēta Döpfner Vimatic 3-D furnitūra. Eņģes pilnībā paslēptas vērtnē. Trīs vēdināšanas režīmi, vērtnes atvēršana uz 180 grādiem. Ar Vimatic 3-D ir aprīkoti arī nestandarta formas logi (apaļi, trīsstūra un t.t.).
  • Vērtnes blīvējums – dubults, ar speciāli apstrādātu gumiju. Īpaši izturīgs pret temperatūras svārstībām un ilgstošu saspiešanas slodzi. Sausais stiklojums - raksturīgs tikai Döpfner rūpnīcai. Stikla pakete ir noblīvēta bez silikona, ar melnu EPDM gumiju, speciāli apstrādātu pret pelējuma veidošanos, mitruma necaurlaidīga, viegli kopjama, izturīga pret temperatūras svārstībām.
  • Stikla starplika SWISSPACER - tas ir pēdējais zinātniskais izstrādājums stikla pakešu ražošanas sfērā. Swisspacer ir dažādu materiālu kombinācija, kura nodrošina stikla paketes stabilitāti, ievērojami uzlabo stikla paketes siltuma necaurlaidības rādītājus.
  • GEOLINK® - inovatīvs, patentēts detaļu savienojums kombinētām logu konstrukcijām. Īpašs frēzējuma veids ievērojami paplašina konstruktīvās un tehniskās iespējas apvienot vienā konstrukcijā dažāda veida logus.

Döpfner koka logu konstrukcijas ir pielāgojamas jebkura stila un tipa ēkām. Piedāvājumā ir visu veidu koka logi - kā standarta, tā arī nestandarta formas logi (apaļas, trīsstūra, trapeces, arkas veida u.c.). Plaša koksnes izvēle (egle, priede, lapegle, baltegle, ozols u.c.). Balkona durvis tiek ražotas ar zemo (24mm) alumīnija siltuma izolējošu slieksni, tai skaitā arī BTV balkona durvis, kuras ir paredzētās īpaši intensīvai ekspluatācijai.

Döpfner rūpnīcā ražo modernākajām tendencēm atbilstošu produkciju – nestandarta risinājuma, izmēra un formas konstrukcijas, kas ļauj arhitektiem īstenot praksē savas idejas.

koka logi (profils šķērsgriezumā)