Durvis

Durvis ir ēkas konstruktīvā daļa un tiek veidotas saskaņā ar arhitektonisku stilu un tehniskām prasībām. Durvis – eksterjera un interjera elements, kurām nav iespējams paiet garām.
Mēs piedāvājam dažāda veida durvis - ārdurvis un iekšdurvis ar plašāko modeļu un izgatavošanas tehnoloģiju izvēli, augstākās kvalitātes izpildījumā, kā arī durvis ar individuāliem tehniskiem un vizuāli estētiskiem risinājumiem. Durvis un
durvju konstrukcijas iespējams komplektēt izmantojot dažāda veida stiklojumu, koka sugas, alumīnija pārklājumus un veidus, sliekšņus un rokturus. Precīzāk izvēlēties Jums vispiemērotākās durvis palīdzēs katalogi un mūsu speciālisti.
koka ārdurvis koka alumīnija ārdurvis
 KOKA ĀRDURVIS  KOKA ALUMĪNIJA ĀRDURVIS

Ārdurvis ir viens no svarīgākiem ēkas eksterjera elementiem. Ārdurvis norobežo ēkas ieejas un izejas, organizē piekļuvi ēkā un telpās. Ārdurvis ir pakļautas ekstremāliem lietošanas apstākļiem, tāpēc svarīgas ir ne tikai estētiskās prasības, bet arī drošības, siltuma izolācijas, apkārtējās vides ietekmes un mehāniskās iedarbības noturība. Piedāvājam koka durvis, koka alumīnija durvis. Šādas durvis tiek ražotas pēc individuāla projekta. DOPFNER rūpnīcas simts gadu pieredze, mūsdienu tehnoloģijas, inovācijas ražošanā un materiālos, viss ir pakļauts vienīgam - ražot ārdurvis augstākā meistarības un kvalitātes līmenī.

durvis

Iekšdurvis ir svarīgs interjera elements, veido piekļuvi ēkas iekštelpām. Durvis ir pakļautas intensīvai lietošanai un katrai noteiktai telpai ir savas tehniskās prasības: skaņas, gaismas, uguns vai gaisa caurlaidība. Tomēr, svarīgākais noteikums ir vizuāli estētisks. Ir dažādi iekšdurvju veidi: vienviru, divviru durvis, bīdāmas durvis, durvis ar dekoratīvu stiklu vai vitrāžu, durvis ar inkrustāciju. Iespējami arī dažādi šo elementu apvienojumi. Durvis ražotas izmantojot tikai dabīgo finierējumu. Iekšdurvju ražotājs KONOLD ar savas preces augsto kvalitāti un izsmalcinātu gaumi ir plaši pazīstams uzņēmums Eiropā. Līderis inovatīvo tehnoloģiju un materiālu izmantošanā, rūpnīca ar elastīgu, modernu ražotni un milzīgu pieredzi iekšdurvju ražošanā.