Koka alumīnija logi

Koka alumīnija logu konstrukcija ir mūsdienīgākais risinājums, tas ir solis nākotnē. Koka alumīnija logs ir ekoloģisks, ekonomisks, energoefektīvs, estētisks un tas ir investīciju drošības garantija. Koka alumīnija logu konstrukcijas ir ražotas pēc Vācu tehnoloģijas MIRA, ievērojot Vācijas un ES standartus un prasības logu ražošanā. Rūpnīcā tiek veltīta milzīga uzmanība augsti kvalitatīvas produkcijas ražošanai. Izstrādāti un ieviesti ražošanā Döpfner patentētie izgudrojumi, jaunākie zinātniskie pētījumi un atklājumi, inovatīvie materiāli un tehnoloģijas, tā visa gala mērķis ir augstākās kvalitātes produkts. Izveidota vienota Döpfner logu sistēma, kura ne tikai paplašina produktu izvēli, bet arī atvieglo logu konstrukciju plānošanu un projektēšanu, būtiski ietaupa laiku. Padara logu izvēles procesu vieglāku, ātrāku un saprotamāku.

Koka alumīnija logi Slim 1Koka alumīnija logi Slim 2Koka alumīnija logi Slim 3Koka alumīnija logi Soft 1Koka alumīnija logi Soft 2Koka alumīnija logi Soft 3Koka alumīnija logi Contur 1Koka alumīnija logi Contur 2Koka alumīnija logi Contur 3Koka alumīnija logi BragaKoka alumīnija logi Integra

Tipiskas Döpfner koka alumīnija logu atšķirības:

  • Koka profils – ārējās profila detaļas nav audzētas garumā, vērtnes profils bez loga līstes, 4 atšķirīgi koka profila tipi.
  • Alumīnija profils – stiprināts ar speciālu klipšu palīdzību, profila stūra savienojumi bez šuves, iespēja vedot nestandarta formas no jebkura profila.
  • Koka pārklājums Ligno Garant - jaunākais izgudrojumus koksnes pārklājuma materiālu ražošanā un tā uzklāšanas tehnoloģijā. Pārklājums īpaši noturīgs pret agresīvās vides ietekmi, nemaina toni, izturīgs pret viegliem mehāniskiem bojājumiem. Dabai un veselībai nekaitīgs materiāls.
  • Alumīnija profila pārklājums - Döpfner alumīnija pārklājumu krāsu kartē ir tikai šai rūpnīcai raksturīgie pārklājumi tādi kā koksnes imitācija, bronzas efekts, akmens efekts un citi.
  • Neredzamā furnitūra – patentēta Döpfner Vimatic 3-D furnitūra. Eņģes pilnībā paslēptas vērtnē. Trīs vēdināšanas režīmi, vērtnes atvēršana uz 1800. Ar Vimatic 3-D ir aprīkoti arī nestandarta formas logi (apaļi, trīsstūra un t.t.).
  • Vērtnes blīvējums – trīs kārtās, ar speciāli apstrādātu gumiju. Īpaši izturīgs pret temperatūras svārstībām un ilgstošu saspiešanas slodzi. Ārējā blīvējuma kontūra savienojuma vietas vulkanizētas.
  • Sausais stiklojumsraksturīgs tikai Döpfner rūpnīcai. Stikla pakete ir noblīvēta bez silikona, ar melnu EPDM gumiju, speciāli apstrādātu pret pelējuma veidošanos, mitruma necaurlaidīga, viegli kopjama, izturīga pret temperatūras svārstībām.
  • Stiklu starplikata Swisspacer ir pēdējais zinātniskais izstrādājums stikla pakešu ražošanas sfērā. Swisspacer ir dažādu materiālu kombinācija, kura nodrošina stikla paketes stabilitāti, ievērojami uzlabo stikla paketes siltuma necaurlaidības rādītājus.
  • GEOLINK® - inovatīvs, patentēts detaļu savienojums kombinētām logu konstrukcijām. Īpašs frēzējuma veids ievērojami paplašina konstruktīvās un tehniskās iespējas apvienot vienā konstrukcijā dažāda veida logus.

        3 profili